Публiкацii
Більше >>>
Нашi партнери

Мукачівські депутати відмовили Міністерству оборони

foto

У проханні повернути аеропорт

Сьогодні, 29 листопада, відбулась чергова сесія Мукачівської міської ради на якій вирішувались питання розвитку та функціонування міста.

Найбільше суперечок виникло під час обговорення питання щодо передачі Мукачівського аеродрому до сфери управління Міністерства оборони України.

Так з боку Міністерства оборони на сесії міської ради виступав генерал-майор Безпальчук Віктор Володимирович, який розпочав з того, що в Мукачеві на базі 128-ої механізованої бригади планується утворити новий гірсько-піхотний батальйон, а тому для потреб нового військового підрозділу Міністерство оборони бажає побудувати нову злітну смугу в Мукачеві. Він наголосив, що Міністерство оборони в разі передачі йому території аеропорту готове розпочати будівництво такої смуги.

На даний виступ відразу відреагувало багато депутатів. Так депутат Іван Колядка негативно відреагував на дану пропозицію військових, наголошуючи на тому, що Закарпаття є культурним та туристичним регіоном, де знаходження значних військових об’єктів не є бажаним, до того ж нинішній стан військ бажає бути кращим.

Також при розгляді даного питання виступив Володимир Кунак, який висловив думку про фінансову сторону цього проекту, зазначивши, що ніхто його не проінвестує, окрім військових, а тому краще би було утворити з цього приводу відповідну комісію.

Але найбільш радикальним був виступ Євгенії Деркач, яка пригадала, що в минулому військовий аеропорт викликав багато негативних емоцій та побоювань в мешканців міста. І категорично сказала: “Треба закрити це чудовисько! Ми аеропорт не віддамо!”

Підтримала її депутат від Партії угорців України Ольга Гайдош, яка зазначила: “Не творіть із Мукачева смерть!”

Генерал-майор Безпальчук неодноразово наголошував на тому, що Міністерство оборони немає наміру будувати злітну смугу виключно для військових потреб і будівництво не буде вестись для розміщення в місті винищувальної, штурмової або бомбардувальної авіації, а аеропорт буде призначатись для пересування лише військової транспортної авіації та для цивільних потреб, як це відбувається у містах Стрий та Івано-Франківськ.

В завершення розгляду цього питання міський голова Золтан Ленд’єл висловив наступну думку: “Якщо треба, то ми референдум проведемо в місті”.

По результатам голосування було прийняте рішення про відмову у наданні згоди на передачу майна військового аеропорту до Міністерства оборони України. За це проголосувало 29 депутатів, інформує "Панорама Мукачева".


15:25 29.11.2012
Переглядів: 55

Відкрите Закарпаття - ViZa


Також читайте:

Матері прокурора Мукачева спалили авто

Стало відомо, хто забруднює повітря у Мукачеві

У Мукачеві відкрилась виставка робіт Василя Рубіша

Цьогоріч мукачівські депутати востаннє зберуться 27 грудня

У Мукачеві відбувся етнофестиваль

Коментарi

Усi коментарi

Додати коментар

Iм'я
Коментар
Код

Незабаром на Закарпаттi

Події та розваги на Закарпатті у грудні >>>

В Ужгороді відбудеться першість області з плавання >>>

На Закарпатті проведуть конкурс на право розпоряджатися майном, яке переходить у власність держави >>>

В Закарпатській ОДА покажуть фотовиставку про туберкульоз >>>

В Ужгороді відбудеться загальноєпархіальний форум православної молоді >>>

Львівські художники демонструють свою творчість в Ужгороді >>>

Угорці проведуть у Виноградові благодійний концерт >>>

У Хусті будуть фестивалити самодіяльні театральні колективи >>>

Студія сучасного танцю «Бліц» запропонує глядачам "Імбирний чай та інші радощі" >>>

Вiдпочинок, туризм
Санаторii, оздоровлення
Дiлове Закорпаття Курси валют

Курс доллара Курс евро

redtram