Публiкацii
Більше >>>
Гостевой дом в лазаревском частный сектор в лазаревском гостевой дом. | Цифровая типография ОКпринт предлагает изготовление сертификатов .

В Ужгороді відбудеться "День моди"

foto

За участі відомих українських дизайнерів

26 травня о 19.00 провідні учасники «Ukrainian Fashion Week», «Франківського Подіуму», «Lviv Fashion Week» та «Odessa Fashion Day» візьмуть участь у проекті «Uzhgorod Fashion Day» / «Ужгородський День Моди». Тут представлять колекції одягу та аксесуарів класу pret-a-porter та pret-a-porter de luxe.

Як повідомляють організатори, «Uzhgorod Fashion Day» проводиться періодично, два рази на рік. Показ пройде в ресторані готельного комплексу «Прага», який спеціально обладнають для цього.

Для журналістів триватимуть прес-конференції провідних дизайнерів, що завітають до Ужгорода. Серед дизайнерів, які братимуть участь в показі: Ольга Денога, Анастасія Зайцева, Лена Васенко, Лара Зінчук, Вікторія Хоминець, Надія Кравченко, Голда Виноградська, Ольга Краснова. Також будуть презентовані брендові речі від відомих Hugo Boss, Kira Plastinina  та Garcia.

«Uzhgorod Fashion Day» має соціальну складову. Організатори залучать зібрані кошти від показу на потреби інвалідів з Тур‘я - Реметівського психоневрологічного інтернату. Саме з цією метою і запрошена на показ «Міс Україна 2013» Анна Заячківська, яка відвідає наше місто з цією благородної ціллю.

Організатором «Uzhgorod Fashion Day» є міжнародна модельна агенція "One Models Agency". Саме моделі цієї агенції презентуватимуть одяг із найновіших колекцій українських дизайнерів.

Співорганізатор – готельний комплекс «Прага». Генеральний партнер – глянцевий  журнал «ONE magazine». Генеральний інформаційний партнер – радіо «Люкс Фм», головний інформаційний партнер – РА «Позитив». Інформаційні партнери – газети «Неділя», «Європа-центр», «Ужгород», «РІО», журнали «П’ятниця» та «Будь в курсі», телеканал «ТИСА 1», програма «Ранок на Тисі».

Більше деталей можна дізнатися на офіційному сайті Uzhgorod Fashion Day – fashion.uz.ua.


16:52 20.05.2013
Переглядів: 1484

Відкрите Закарпаття - ViZa

Коментарi

Усi коментарi

Додати коментар

Iм'я
Коментар
Код

Незабаром на Закарпаттi

Фестивалі та святкування на Закарпатті у травні >>>

На берегах Ужа відбудеться парад вишиванок >>>

На Міжгірщині відбудеться фестиваль ріплянки >>>

В Ужгороді відбудеться "День моди" >>>

На Рахівщині відбудеться «Карпатський Редик-2013» (ПРОГРАМА) >>>

На цьогорічному "Параді наречених" в Ужгороді обіцяють цікавинки і рекорди >>>

В Ужгороді відкриють дошку Масарику і пам’ятник... їжаку >>>

В Ужгороді буде виставка-ярмарок "Книга-Фест-2013" (ПРОГРАМА) >>>

На Рахівщині будуть фестивити "Берлибашський бануш" >>>

Вiдпочинок, туризм
Санаторii, оздоровлення
Дiлове Закорпаття Курси валют

Курс доллара Курс евро

redtram
Оформление детских загранпаспортов.